Podporují:      
hlavní menu
O škole
Instruktoři
Kdy učíme
SNB Kemp
!!! SNB Kemp 2008
Pár rad
Půjčovna >>
Kontakty
Akce, koncerty, ...
Archiv
Ceník
Fotky >>


další informace
E-mail
 Vytisknout
Aktualizace:
8. 12. 2008

SNB KEMP

SNB kemp 2007 — více informací naleznete zde.

Kemp probíhá v Čenkovicích, známém to zimním středisku Orlických hor vzdáleném 100 Km od Brna. Termínově SNB kemp zařazujeme na jarní prázdniny. Akce je určena jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

U pokročilých výuku zaměřujeme na různé druhy smýkaných oblouku až po řezaný. Podle podmínek a zájmu zařazujeme jízdu ve volném terénu (freeride) a základy jednoduchých skoků.

Ubytování v Penzionu Club Čenkovice (viz www.ubytovani.net).

Nabídka ubytování v pěti větších pokojích o celkovém počtu 67 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, BTV+SAT. Celý objekt včetně parkoviště je střežen kamerovým systémem.

Penzion se nachází v horní části centrálního parkoviště areálu SKI-Buková hora-Čenkovice.

Obec Čenkovice

Obec Čenkovice s rozlohou 584 ha leží na úpatí Bukové hory — zvedající se do výše 949 m.n.m., z níž za jasného letního dne spatříme nádhernou vyhlídku na Moravu i vzdálené Jeseníky. Obec leží po obou březích potoka Čenkovičky, jejíž kolébka je na Bukové hoře. Čenkovice leží v průměrné nadmořské výšce 670 m a jsou roztroušeny od Bukové hory směrem západním až k lesíku k hranicím obce Bystřec. V současnosti má obec 190 obyvatel. Pro chodce je třeba téměř jednu a půl hodiny, aby celou vísku, táhnoucí se podél Čenkovického potůčku, přešel.
      Podporují: